Home Dołącz do nas!

Dołącz do nas

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach istnieje od niemal 30 lat. Jest organizacją tworzoną przez młodych ludzi, pełnych pasji, realizujących swoje pomysły i cele. Nasz profil działalności jest bardzo zróżnicowany, zajmujemy się wszystkim co dotyczy i interesuje studentów, a także nas samych - czyli m.in. organizacją wydarzeń kulturalnych, akcji charytatywnych, konferencji, imprez studenckich.

Pragniemy aktywnie wpływać na otaczającą rzeczywistość, nie boimy się wyrażać naszych poglądów, jednak rozumiemy i szanujemy przekonania innych.

Studia to coś więcej niż wykłady, egzaminy i imprezy. To także czas na rozwój osobowości i realizację nawet najbardziej zwariowanych pomysłów. Bądź aktywny! Działanie w organizacji studenckiej to szansa na najefektywniejsze wykorzystanie czasu na studiach.

• Czujesz się zagubiony?
  • Szukasz nowych znajomych?
  • Chcesz zmieniać otaczający cię świat i pomagać innym, a przy tym dobrze się bawić?
  • Jesteś idealnym członkiem naszej organizacji!
  • Dołącz do nas i zacznij działać!

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej – napisz na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub odwiedź nas na Facebooku.

Pobierz formularz deklaracji członkowskiej