Home
Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej
wtorek, 03 marca 2015 17:24

Studiujesz? Jesteś pasjonatem fotografii? A może po prostu lubisz robić zdjęcia? Weź udział w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Studenckiej.

To już XVII edycja Konkursu organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Tegorocznym motywem przewodnim jest Czas. Fotografie można przesyłać w kategoriach:

 

 

  • Portret: Chwila moment
  • Reportaż: Pokolenia
  • Scenerie: Wspomnienie

 

Zdjęcia możesz przesyłać do 24 marca przez formularz zamieszczony na stronie internetowej www.okfs.art.pl, na której znajduje się także regulamin Konkursu.


Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Więcej…
 
Marcowe warsztaty dla informatyków
piątek, 27 lutego 2015 22:32

Trwają zapisy na drugi blok cyklu „Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania” (DPTO). Zapraszamy na ogólnodostępne wykłady z tematyki ZWINNEJ KOMUNIKACJI, które odbędą się dnia 4 marca 2015 roku na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu.


 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
Więcej…
 
Wampiriada zakończona: zebraliśmy 9 000 ml krwi.
środa, 25 lutego 2015 00:00

Dziękujemy wszystkim, którzy w środę 25 lutego wzięli udział w "Wampiriadzie", a także Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach za profesjonalną obsługę krwiobusa i Samorządu Studenckiemu UŚ za podarowanie na poczet akcji koszulek samorządu. Krew oddało 20 osób, co daje ok. 9 litrów tego ratującego ludzkie życie płynu.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
Nie bądź żyła - oddaj krew!
wtorek, 24 lutego 2015 15:26

W środę 25 lutego na deptaku na ul. Bankowej odbędzie się Wampiriada - akcja honorowego krwiodawstwa studentów. Na każdego uczestnika czekają atrakcyjne nagrody - koszulki, pendrive'y oraz nagroda główna: tablet multimedialny. Zapraszamy!

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
16 grudnia chodźmy razem pod "Wujka"
poniedziałek, 08 grudnia 2014 22:07

16 grudnia mijają 33 lata od pacyfikacji katowickiej kopalni "Wujek". Od kul komunistycznej milicji zginęło wówczas 9 górników, strajkujących przeciwko wprowadzeniu stanu wojennego w Polsce. Każdego roku 16 grudnia pod "Wujkiem" ma miejsce uroczystość upamiętniająca tamte tragiczne wydarzenia. Nie powinno tam zabraknąć również nas, młodego pokolenia.

NZS UŚ zaprasza studentów wszystkich katowickich uczelni na wspólny udział w uroczystościach rocznicowych. Spotkamy się o 15:45 przed kościołem pw. Podwyższenia Krzyża Świętego przy ul. Pięknej 9, gdzie o godz. 16:00 rozpocznie się msza św. w intencji ojczyzny i poległych górników. Osoby, które nie mogą uczestniczyć w liturgii, zapraszamy na godz. 17:30 pod pomnik-krzyż przy kopalni "Wujek", gdzie rozpoczną się dalsze uroczystości, m.in. apel poległych i składanie kwiatów.

My również chcemy złożyć wieniec. Osoby, które chciałaby się do niego dołożyć, proszone są o kontakt pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub bezpośrednio z nami przed rozpoczęciem uroczystości. W razie innych pytań proszę pisać na podany adres lub zadzwonić pod numer 790 481 250. (zp)

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
«pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia»

Strona 2 z 8