Home
FORMULARZ ZAPISU NA DROGOWSKAZY KARIERY 2012
Drogowzkazy Kariery
niedziela, 04 marca 2012 20:38

FORMULARZ ZAPISU NA DROGOWSKAZY KARIERY 2012 <- KLIKNIJ BY OTWORZYĆ FORMULARZ

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
IV edycja Konkursu Studencki Nobel!
Studencki Nobel
wtorek, 28 lutego 2012 19:25
IV edycja Konkursu Studencki Nobel!

 

  • Jesteś ambitny?
  • Udzielasz się społecznie?
  • Masz wysoką średnią?
  • Wyróżniasz się wiedzą?
  • Chcesz się wybić z tłumu?

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania, oznacza to, że ten konkurs jest dla Ciebie!

Studencki Nobel jest konkursem w którym wybierani są najlepsi studenci z całej Polski. Dla nas ważna jest nie tylko twoja średnia. Liczy się także działalność społeczna i naukowa oraz inne osiągnięcia np. artystyczne lub sportowe.

Po etapach uczelnianym i wojewódzkim, następuje etap ogólnopolski do którego kwalifikuje się jeden student z każdego województwa. W finale komisja składająca się z autorytetów z dziedziny nauki i biznesu oraz Patroni Honorowi, wyłania najlepszego studenta w Polsce.

IV edycja Studenckiego Nobla zbliża się wielkimi krokami. Zapisy rozpoczną się 1 marca 2012 roku i potrwają do 31 marca 2012 roku. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i kryteriami tegorocznej edycji Konkursu dostępnymi na stronie http://www.studenckinobel.pl/

Na wszelkie pytania związane z konkursem Studencki Nobel na Uniwersytecie Śląskim odpowie:

Basia Brzęczka

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
OKFS Pstrykaliada 2012
Inne akcje
poniedziałek, 27 lutego 2012 16:16

OKFS Pstrykaliada 2012

OKFS, czyli Ogólnopolski Konkurs Fotografii Studenckiej to konkurs skierowany do wszystkich studentów uczelni państwowych i prywatnych interesujących się fotografią, którzy nie ukończyli 28 roku życia. Organizowany  jest od 1998 r., więc w tym roku przypada jego XIV edycja. Konkursowi towarzyszy „Pstrykaliada” czyli wystawy nadesłanych prac, cykle warsztatów, projekcji i wykładów prowadzonych przez znakomitych fotografów. Prace zbierane są w 12 największych ośrodkach akademickich w kraju, a w większości z nich już w marcu można będzie wziąć udział we wspomnianych warsztatach.

Wśród wielu projektów edukacyjnych i biznesowych OKFS wyróżnia się specyficzną tematyką. Celem projektu jest promowanie fotografii, studentów-fotografów oraz zachęta do zainteresowania się fotografowaniem. W Konkursie każdy ma szansę wygrać, niezależnie od tego czy jest profesjonalistą czy amatorem z pasją do fotografii. Liczne warsztaty i wykłady organizowane w ramach „Pstrykaliady” mają za zadanie przybliżyć studentom świat fotografii, natomiast wystawy prac prezentujących bardzo wysoki poziom zainteresują tych, którzy fotografią jeszcze się na poważnie nie zajmowali.

Już w marcu nadsyłać można wykonane zdjęcia, które wraz z końcem kwietnia oceni profesjonalne Jury, w skład, którego wchodzą m.in. Andrzej Zygmuntowicz – przewodniczący Rady Artystycznej ZPAF oraz Małgorzata Dołowska – członek Zarządu Fotoklubu RP. Autorzy wygranych prac zostaną zaproszeni na uroczystą Galę Finałową, podczas której otrzymają atrakcyjne nagrody w postaci m.in. wysokiej klasy akcesoriów fotograficznych oraz profesjonalnych kursów fotograficznych.

Jak widać, OKFS rozwija się w szybkim tempie. Dzieje się tak między innymi za sprawą fotografii, która cieszy się w dzisiejszych czasach coraz większym zainteresowaniem, w szczególności wśród studentów. Dlatego też organizując OKFS, chcemy dać szansę wszystkim studentom wykazać się na polu szeroko pojętej sztuki i zaistnieć w naszym polskim świecie fotografii.

 

Koordynator krajowy:

Marta Gasińska

tel. 604 076 727

 

 

Koordynator Uczelniany:

Wojciech Kaczmarek

tel. 782692794

 

Więcej na: http://okfs.art.pl/

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
Flash Mob dla Ivana Shyli
Inne akcje
poniedziałek, 20 lutego 2012 19:32

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
1%
Inne akcje
wtorek, 07 lutego 2012 14:10

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
«pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia»

Strona 7 z 8