Home
Spotkanie autorskie z Rafałem Ziemkiewiczem
środa, 29 października 2014 12:32

Niezależne Zrzeszenie Studentów UŚ zaprasza na spotkanie autorskie z red. Rafałem Ziemkiewiczem na temat jego najnowszej książki „Jakie piękne samobójstwo”. Spotkanie odbędzie się w czwartek 13 listopada o godz. 17:30 w budynku Wydziału Nauk Społecznych przy ul. Bankowej 11.

 

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
Spotkanie rekrutacyjne
czwartek, 02 października 2014 09:14

Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych wstąpieniem do NZS UŚ

czwartek, 16 października, godz. 19:00

budynek Instytutu Matematyki, ul. Bankowa 14, I. piętro, p. 207A

Napisz na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i zasubskrybuj nasz newsletter, a otrzymasz powiadomienie o spotkaniu na swój e-mail.

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
Walne Zebranie Członków
Inne akcje
czwartek, 22 maja 2014 00:00

Dnia 22 maja 2014 r. miało miejsce Walne Zebranie Członków NZS UŚ, na którym wybrane zostały nowa Komisja Uczelniana i nowa Komisja Rewizyjna naszej organizacji. Ich skład można poznać w zakładce Władze. Wszyscy członkowie poprzedniej Komisji Uczelnianej uzyskali absolutorium, a byłym przewodniczącym, kol. Annie Skrzypek i kol. Radosławowi Jaworowi, przyznane zostało honorowe członkostwo. zp

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
Dzień Woli w Katowicach
Inne akcje
poniedziałek, 24 marca 2014 23:05

25 marca 1918 roku proklamowana została Białoruska Republika Ludowa - pierwsza w historii forma niezależnej państwowości białoruskiej. W rocznicę tych wydarzeń obchodzony jest Dzień Woli - święto białoruskiej opozycji, zakazane przez dyktatorskie rządy prezydenta Aleksandra Łukaszenki. Tego dnia białoruska opozycja urządza demonstracje, gromadzi się na placach i prospektach z biało-czerwono-białymi flagami, a społeczność międzynarodowa solidaryzuje się z siłami demokratycznymi na Białorusi.

W nawiązaniu do Dnia Woli NZS UŚ i biuro europosła dr. Marka Migalskiego organizuje w czwartek 27 marca pokaz filmu „Droga Statkiewicza”, przedstawiający sylwetkę białoruskiego więźnia sumienia, opozycyjnego kandydata na prezydenta Białorusi w 2010 r., po dziś dzień pozostającego w uwięzieniu. Pokaz filmu odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji UŚ (ul. Bankowa 11b), aula nr 3 (parter). Początek o godz. 11:50. Bezpośrednio przed pokazem pracownicy biura dr. Migalskiego opowiedzą o sytuacji politycznej na Białorusi oraz o stanie przestrzegania praw człowieka w tym kraju.

Partnerami wydarzenia są portale „Korespondent Wschodni” oraz „Nowa Politologia”, a także Telewizja Biełsat, która udostępniła nam film „Droga Statkiewicza”. (zp)

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
Pomoż Marcie - przekaż 1%
środa, 12 lutego 2014 12:29

Podjąłeś już pracę zarobkową? Płacisz podatek dochodowy? Przekaż jego jeden procent na leczenie Marty Ochman, studentki UŚ cierpiącej na stwardnienie rozsiane. Liczy się każda złotówka! (zp)

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 
«pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia»

Strona 3 z 8